Serwis Polsat Box Go a seriale

PolsatBoxGo to telewizja na żywo, programy telewizyjne, a także transmisje sportowe, ale swoje eldorado znajdą tu też wielbiciele i wielbicielki seriali.

Najlepsze seriale w zasięgu ręki

W serwisie Polsatu dostępne są seriale o międzynarodowej sławie i te, które można było oglądać jedynie w polskich stacjach telewizyjnych. Jednym z najpopularniejszych jest Biały Lotos. Jennifer Coolidge, Alexandrę Daddario, Steve’a Zahn, Molly Shannon i inni stworzyli tu przezabawną satyrę na bogatych. Z kolei Starstruck to klasyczna, pokrętna komedia pomyłek. Czarne lustro to satyryczna komedia, która opiera się na komediowych talentach Cristina Milioti. Hazel Green ucieka z 10-letniego małżeństwa — dopóki nie uświadamia sobie, że jej mąż, miliarder technologii, włożył chip do jej mózgu. Widzi każdy jej ruch i śledzi ją, by negocjować małżeństwo. Hazel szuka wolności z pomocą swojego taty, granego przez Raya Romano, który pozostaje w niekonwencjonalnym związku. Kilka zwrotów akcji, pomocny delfin zapewniają fenomenalny klimat.

It’s a Sin śledzi grupę młodych gejów mieszkających w Londynie w latach 80., kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano pierwsze przypadki HIV/AIDS. To wyjątkowe spojrzenie na wczesne etapy tego, co stało się wyrokiem śmierci. Tu połączone jest z niepohamowaną radością życia, charakterystyczną dla twórcy Russella T Daviesa. Ciepłe, empatyczne postacie nadal żyją pełnią życia, przemykając między tętniącymi życiem domami a lokalnymi barami w rytmie porywającej ścieżki dźwiękowej z lat 80.

Betty, to zaś opowieść o deskorolkowych nastolatkach w spokojnym Nowym Jorku. Całkowicie prawdziwa i jednocześnie marzycielska. Telewizyjna kontynuacja niezależnego hitu „Skate Kitchen” HBO przedstawia obraz młodych kobiet zwróconych ku światu.

Nie tylko seriale

PolsatBoxGo to nie tylko seriale, które możemy znaleźć w bibliotekach dostępnych w pakietach stworzonych przez stacje. Ta platforma może zastąpić nam telewizję kablową, bo oferuje ponad 100 kanałów informacyjnych, filmowych, serialowych, dla dzieci czy muzycznych. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika jest pakiet sportowy z ponad kilkudziesięcioma kanałami – Polsat Sport, Eleven Sport czy Canal Sport. Możliwość oglądania Ligi Mistrzów czy Mistrzostw świata w siatkówce kobiet i mężczyzn. Platforma Polsat Box Go to nowoczesny model dostępu do treści medialnych. Bez umów, bez ograniczeń i elastyczna. W każdej chwili możesz zrezygnować z usług tego serwisu. W każdej chwili możesz też zmienić plan i wybrać inne pakiety filmowe czy łączyć je ze sobą.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *